. .
Logo G T S G O S Z Y N
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!
 
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum G T S G O S Z Y N Strona Główna » Archiwum
. Oceny okiem trenera - jesień 2008 Go back
Autor Wiadomość
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Oceny okiem trenera - jesień 2008
Witam na forum tak zawodników jak i kibiców oraz sympatyków GTS Goszyn. Od 28 września zostałem trenerem zespołu i postaram się abyśmy z ostatniego miejsca w tabeli wywindowali sie jak najwyżej.
Swoim zwyczajem, tak jak i w poprzednich drużynach z jakimi pracowałem tak i teraz prowadzę oceny zawodników, którzy grali w poszczególnych meczach. Moje oceny wachają się w przedziale 0-10 pkt. i są moją subiektywną wykładnią zaprezentowanej formy poszczególnych piłkarzy w danym meczu. Oznacza to na ile każdy z grających wykonał zalecenia taktyczne i na ile swoją grą ;pomógł drużynie w uzyskaniu korzystnego, bądź też nie wyniku. Oczywiście z oceną nie każdy może się zgadzać, ale jest to już osobista sprawa każdego gracza bądź obserwatora, gdyż każdy może widzieć mecz... inaczej, swoimi oczyma. Założenia taktyczno-techniczne ocenia jednak tylko trener i przez pryzmat tych ocen każdy powinien wiedzieć na ile był w stanie zaprezentować sie w każdym meczu. Ocena dobra powinna zmotywować do jeszcze cięższej pracy na treningach i meczach, a np. 0 powinno dać sygnał, że najwyższy czas wzjąść się do roboty bo nie tylko trener oczekuje lepszej gry ale też i koledzy liczą na większą pomoc na boisku. Trzeba głębiej zastanowić się co nie było tak w grze danego zawodnika i czego oczekuje trener.
Oceniani będą wszyscy gracze jacy pojawią sie na boisku oprócz... trenera, gdyż jego zawsze oceniają... wyniki zespołu.
Tak więc zawodnikom życzę jak najlepszej formy, a sobie przyjemnej pracy z zespołem, w którym drzemią naprawdę spore możliwości i umiejętności. Wspólnymi siłami postaram się je w Was obudzić a wtedy.... drżyjcie rywale. No ale aby tak się stało potrzebne jest obopólne zrozumienie bo wiadomo, że aby były wyniki "wózek" muszą wszyscy ciągnąć w tym samym kierunku...
Powodzenia!

GTS Goszyn - GTS Juszkowo 1:0 (1:0)

(1-4-4-2): Rafał Kwiatek 2 - Grzegorz Fierek 2 (Mateusz Chodowski 0), Marcin Ulmann 3, Radosław Freza 3, Robert Sobieraj 0 (Tomasz Kotłowski 2) - Daniel Kobus 1, Łukasz Wołejko 2, Piotr Janca 2 (Marian Zielke 0), Dawid Fordon 2 - Marek Całka, Michał Jelionek 2.
Mimo zwycięstwa, które odbiło nas od... dna, nie można było być całkowicie zadowolonym, ale jest światełko w tunelu. Na odprawie pomeczowej omówiliśmy sobie grę każdego piłkarza i mam nadzieję, że moje uwagi trafią do celu....

GTS Przywidz - GTS Goszyn 2:3 (1:3)

(1-4-4-2): Kwiatek 1 - Fierek 2, Ulmann 2, Freza 2, Kotłowski 2 - Fordon 1 (Chodowski 0), Ł. Wołejko 2, Janca 1, Kobus 2 - Całka (Sobieraj 1, Zielke 0), Jelionek 2.
Ponownie zadowolony mogłem być tylko z wyniku, gdyż założenia przedmeczowe zostały wykonane w znikomym stopniu. Dużo będzie omawiania na pomeczowej odprawie. Szkoda przede wszystkim zmarnowanej ogromnej ilości okazji i tylko dobrze, że się nie zemściły.
Jako całość mecz wypadł gorzej niż ten przed tygodniem i tylko mam nadzieję, że "nie od razu Kraków zbudowano" i że z każdym następnym będzie tylko lepiej. Tego wszystkim życzę.

Post został pochwalony 0

Post został pochwalony 0 razy
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Kontakt z trenerem
Kontakt z trenerem
Nie wszyscy mogą uczestniczyć we wtorkowych i czwartkowych treningach - szkoda bo na pewno w piętnastoosobowym składzie lepiej by sie trenowało i zajęcia więcej by dały zespołowi, ale rozumiem... szkoła, praca. Liczę chociaż na większą frekwencję na meczach, a ci którzy nie mają sposobności wręcz mają obowiązek być na nich aby wtedy pokazać co potrafią. Niech nikt też nie obraża sie, że zdarzyło mu się zasiąść na... ławie. Nie tacy piłkarze tego doświadczali i nikomu korona z głowy nie spadła...
Ja mogę tylko takim.... gwiazdeczkom (???) obiecać, że każdy dostanie szansę gry i już tylko od niego zależy czy ją odpowiednio skonsumuje. Tak więc Panowie Piłkarze do roboty i czekam na treningach albo chociaż na meczach. Koledzy zapewne tez się ucieszą bo będzie jakaś rywalizacja. Zresztą cały czas pracuję z tymi samymi ludźmi i spytajcie ich czy coś im dały te zajecia czy nie. Ja myślę, że tak bo już gołym okiem widać progres u tych co chodzą.

Post został pochwalony 0 razy
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Kontakt z trenerem cd.
Namiary do trenera cd.
Marek Całka ul. Spacerowa 1b/4 Kolbudy
tel. 508386290
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]
Wszyscy mogą kontaktować się w każdej sprawie, tak czysto sportowej jak i nie. W miare możliwości postaram sie pomóc.
Pozdr i do zobaczenia na meczu, szykujcie formę Wink

Post został pochwalony 0 razy
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Trzecie zwycięztwo
GTS Goszyn - GTS Rokitnica 4:1 (2:1)
W trzecim meczu drużyna odniosła trzecie zwycięstwo i - co najważniejsze - następują wreszcie symptomy trzytygodniowej pracy na treningach. Co prawda są to na razie pojedyńcze momenty, ale już sam fakt jest optymistyczny. Dotyczy to szczególnie zawodników będących uczestnikami zajęć treningowych, ale myślę że ci co nie mogą - z różnych powodów - brać udziału w ćwiczeniach - tez się dostroją do pozostałych.
Mecz z Rokietnicą - oczywiście od stanu 0:1 - był najlepszym jaki zespół rozegrał jako całość od momentu gdy pojawiłem sie w Goszynie i tylko martwią kontuzje, które nie napawają zbytnim optymizmem. Nasza ławka jest bardzo skromniutka. Zmuszeni jesteśmy grać nawet z kontuzjami i chwała za to ambitnym, ale dolegliwości są często ponad ich siły i ambicje.
(1-4-4-2): Kwiatek 1 - Kotłowski 3, Ulmann 4, Freza 1 (Zielke 1), Sobieraj 1 (Chodowski 1) - Kobus 3, Ł. Wołejko 2, Janca 2, Fordon 2 - Jelionek 3, Całka.

Post został pochwalony 0 razy
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Frekwencja
Treningowy rekord frekwencji!

No wreszcie coś drgnęło, jeśli chodzi o zajęcia treningowe.
Jak się ma 15 zawodników na treningu to w końcu można coś zrobić, a trzeba wiedzieć że nie było jeszcze kilku podstawowych graczy leczących kontuzje. Co prawda szkoda, że ilość nie przeszła w jakość ale przy zaangażowaniu i chęci nowych mogą oni wkrótce stać się czołowymi piłkarzami - na początek - GTS Goszyn. Trzeba tylko chcieć, a ja już postaram się aby mieli solidne podwaliny pod przyszłe gwiazdy..... Orange Ekstraklasy lub.... Champions League!
Do końca pozostały jeszcze tylko 3 kolejki i zapewne nawet klasa-B dla niektórych jest za wysokim poziomem, ale po przepracowaniu okresu zimowego na wiosnę.... drżyjcie rywale!
Mam taką nadzieję, że ci co chodzili podglądać zajęcia teraz sami zaczną trenować i wiosną zawalczymy o klasę-A. Taki jest oczywiście mój cel, gdyż dla kopaniny w serieB szkoda zdrowia i czasu. Ważne jest też aby wszyscy uwierzyli w to co im mówię i nie przeszkadzali - zanotowałem już jeden drobny przypadek wtrącania sie w moje kompetencje - bo tylko wtedy można osiągnąć sukces. Tak kiedyś zrobili piłkarze i działacze w GKS Kowale i po 4 latach pracy ze mną z dołów klasy-B znaleźli się w czołówce V-ligi. No ale to już osobna historia i w zimie ważne będzie oczywiście czy dalej zostanę w drużynie, gdyż na razie mam dżentelmeńską umowę z piłkarzami o swojej bezinteresownej pomocy do końca rundy jesiennej.
Wiadomość dla trenujących - trening jutro, tz w czwartek o godz. 16.30.

Post został pochwalony 0 razy
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Przerwana seria
Przerwana seria i porażka z fizycznym rywalem!
Każda seria zawsze ma swój kres i nasza seryjka trzech zwycięstw dobiegła końca po porażce z GTS Rotmanka 1:2 (1:1). Szkoda tylko, że była to przegrana z przeciwnikiem nie lepszym piłkarsko. Pod tym względem zespół ten - zresztą jak większość w tej klasie rozgrywkowej - prezentował zbyt mizerne umiejętności i imponował jedynie.... kopaniem po nogach i nie tylko!!! Kontuzje w naszych szeregach ograniczyły kompletnie możliwość jakiegokolwiek manewru. Przy większej skuteczności i bardziej spokojnej grze powinniśmy jednak wygrać. Szkoda, no ale przecież trenujemy w tym gronie dopiero kilka tygodni. Trzeba wyciągnąć wnioski z tej przegranej i niektórzy muszą zejść na ziemię i bardziej krytycznie spojrzeć nie tylko na poczynania partnerów ale przede wszystkim na siebie. Wtedy napewno będzie lepiej.
(1-4-4-2): Kwiatek 1 - Fierek 1, Ulmann 2, Janca 2, Kotłowski 0 - Kobus 0, Ł. Wołejko 3, Jelionek 2, Fordon 3 - Całka, Zielke 1 (Chodowski 0).

Post został pochwalony 0 razy
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Odblokowana skuteczność
Odblokowana skuteczność!
W kolejnym meczu przed własną publicznością odnieśliśmy kolejne zwycięstwo i zatarliśmy swoje niezadowolenie z poprzedniej gry.
Ocenę meczu należało jednak zacząć od drugiej połowy, gdyż o pierwszej trzeba zapomnieć. Obiektywnym usprawiedliwieniem było jednak to, że do Goszyna przyjecha...."pan sędzia X" który swoim mniemaniem i podejściem przypomniał, że jego miejsce pracy to.... Champions League! A tu tylko biedniutka serie B! Mimo tego udowodnił, że jest ważny i najpierw opóźnił rozpoczęcie meczu o ponad pół godziny a później mądrzył się na boisku i pokazywał jaki to on ważny. Świadczyło to o jego pseudo-umiejętnościach, gdyż chyba zapomniał że sędzia tym lepszy im mniej go widać na boisku. Głównymi aktorami są zawodnicy a on bierze pieniądze za to aby jak najmniej... przeszkadzać. Niestety coś jest na rzeczy, że prokuratura we Wrocławiu pęka w szwach, a głównymi gośćmi pensjanatu są panowie "S". Ze względu na opóźnienie całą rozgrzewkę "diabli wzięli" i przez całą pierwszą połowę nie mogliśmy wejść w rytm, a w dodatku lepiej prezentowali się goście, którzy wogóle się nie... rozgrzewali! Dlatego naszym szczęściem było 0-0.
Druga połowa to już inna bajka i naprawdę można było być zadowolonym z większej części gry, Zabrakło jeszcze trochę precyzji bo wynik powinien być znacznie wyższy. Cieszyły jednak trzy punkty, oraz to że odblokowaliśmy skuteczność i teraz już powinno być tylko lepiej. Cały czas martwiły tylko urazy dużej grupy piłkarzy, którzy musieli grać z kontuzjami, gdyż nasza ławka była bardzo szczuplutka.
(1-4-4-2): Kwiatek 2 - Fierek 0 (Zielke 3), Ulmann 3, Freza 3, Sobieraj 1 (Chodowski 0) - Kotłowski 1, Ł. Wołejko 4, Fordon 2, Kobus 4 - Jelionek 3, Całka.

Post został pochwalony 0 razy
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Fatalna postawa i fatakny wynik
Fatalna postawa i fatalny wynik!!!
Niestety zakończenie rundy jesiennej wypadło fatalnie, gdyż porażka z ostatnim w tabeli Krzywym Kołem była zwykłym wstydem!
Nie można nawet brać pod uwagę tragicznego sędziego, który na pewno nie wypaczył wyniku. Po prostu tego dnia w naszym zespole było zbyt dużo luk. Trzeba nad tym się mocno zastanowić i jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż zwykłe kopanie na najniższym poziomie piłkarskim w Polsce to potrzeba jest zmian. Musimy o tym porozmawiać we własnym gronie i wyciągnąć wnioski, bo tylko one mogą zapewnić poprawę. Potrzebne jest też zdrowe myślenie i wiara w to, że uwagi trenera są słuszne i ich realizacja pozwoli osiągnąć pozytywny wynik. Tylko ten kierunek może być słuszny.
(1-4-4-2) Kwiatek 1 - Fierek 0, Ulmann 1, Freza 1, Sobieraj 0 (Chodowski 0) - Kotłowski 0, Ł. Wołejko 4, Jelionek 4, Fordon 0 - Całka, Zielke 0.
Mecz ten kończył rundę rozgrywek ligowych i treningi w tym roku, gdyż wcześnie zapadające ciemności uniemożliwiają normalne zebranie się na zajęciach. Na forum pojawi się informacja o spotkaniu na zakończenie jesieni, na którym powiemy sobie co dalej. Zostanie też dokonane podsumowanie i omówienie gry każdego zawodnika, a wszyscy dadzą odpowiedź na pytanie "co dalej i co ja oczekuję od niedalekiej przyszłości".
Czytajcie więc informacje i...... głowy do góry!!! Szkoda tylko, że aby zmazać tą plamę na honorze trzeba czekać aż do wiosny....

Post został pochwalony 0 razy
mareknumerjeden


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Spotkanie
Podsumowanie jesieni w czwartek??

Jesień dobiegła końca i czas na podsumowanie. Trzeba się zastanowić co dalej? Proponuję spotkanie na czwartek 20 listopada o godzinie 19-tej w świetlicy GTS Goszyn. Co wy na to??
Czekam na odzew, zastanówcie się i dajcie odpowiedź na forum albo telefonicznie. Musimy się zastanowić nad przyszłością i planami dotyczącymi drużyny, która jest predysponowana do gry na wyższym, niż VIII-liga w Polsce poziomie. Zresztą mnie interesuje tylko walka o wyższe cele, bo szkoda waszego zdrowia i moich nerwów na kopaninę w klasie-B.
Czekam na odzew.

Post został pochwalony 0 razy
Przemoo


Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 184
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
do zobaczenia w czwartek! niech każdy powiadomi kogo tylko może, lepiej niech ktoś dostanie wiadomość 5 razy niż wogóle, Goszyn zasługuje na grę o najwyższe cele czyli o jak najszybszy awans, dlatego chyba każdy się zgodzi ze słowami Trenera i da z siebie wszystko aby osiągnąć ten cel! W czwartek musimy Panowie poważnie porozmawiać, więc DO ZOBACZENIA o 19:00 w świetlicy

Post został pochwalony 0 razy
RadzioGKS


Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kolbudy
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
obecny

Post został pochwalony 0 razy
ziaja


Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 185
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublewo
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
mam drugą zmianę w pracy ale postaram się być

Post został pochwalony 0 razy
majkello
Admin

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 451
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Trójmiasto
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Będę Razz

Post został pochwalony 0 razy
kobi


Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: lublewo
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
do zobaczenia w czwartek

Post został pochwalony 0 razy
Simon


Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 150
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdańsk
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Witam

Obecny.

Pozdrówka

Post został pochwalony 0 razy
Wyświetl posty z ostatnich:   
.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum G T S G O S Z Y N Strona Główna » Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB - Copyright © 2002-2004 the phpBB Group

JustFooty Theme v1.02 (readme) by Jakob Persson / Tesseract Media (copyright © 2004-2005 Jakob Persson)
In cooperation with BeautifulGame.net, forumthemes.org and bbstyles.net
.
. . .